| laviiixdheloo a întrebat:

Heii TPU am o problema..deci..iubitul meu e din IASI eu din TIMISOARA..suntem impreuna de 3 saptamani.dar problema e ca el, e fostul iubit al unei fete cu care nu prea ma inteleg..de cand suntem impreuna, ea cu inca o fata incearca sa ne desparta..ne minte pe aman2..au facut si poze false..si acea fata mi-a aratat un mesaj de la "el"..in care ma facea in toate felurile..si i zicea ei ca o sa se razbune pe mine ca am facut-o pe ea sa sufere" problema e ca nu m-am uitat la numar..desi ea avea alt numar de'al lui.el mi-a zis ca nu e adevarat si imi zice mereu ca am iubeste problema e ca nu stiu pe cine sa cred.ea ma stie de 3 ani si m-a mintit mereu si pe el..nu il stiu de mult timp..si nu stiu daca ma minte..nu stiu pe cine sa cred.e cam nu stiu..mereu cand aduc vorba de aia imi zice ca e "..." si se enerveaza ca eu nu am incredere in el..care minte..va..rog..am nevoie urgent de ajutor:*:*

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Dacă ştii sigur că tipa aia te-a minţit şi că mai este şi fosta prietenă a lui, de ce te mai consumi pentru ea? Este destul de evident şi nu cred că ar trebui să îţi mai baţi capul. Ei i-ai dat o şansă, două, mai multe şi zici că mereu te-a minţit. Dacă baiatul asta până acum, nu ţi-a dat niciun motiv de îndoială (exceptând motivele date de fost lui prietenă), de ce nu îi dai şi lui o şansă?

| laviiixdheloo explică (pentru OoBunnyoO):

Da numai ca relatia noastra nu prea mai functioneaza, ma cam ignora in ultimul timp sad

| laviiixdheloo explică (pentru OoBunnyoO):

Si mi-a cam dat unele motive de indoiala.crying

| laviiixdheloo explică (pentru OoBunnyoO):

Da numai ca el de fapt asa se comporta din totdeauna.sad

| OoBunnyoO a răspuns (pentru laviiixdheloo):

Imi pare rau. Dar tot cred ca ar trebui sa iti focusezi atentia mai mult pe el, decat pe tipa de care povesteai.Ea nu o sa faca decat să pună paie pe foc, poate chiar pe un foc care nu exista. Poate asa se comporta el de obicei in relatii. Cu itmpul iti vei da seama