| Alle133 a întrebat:

Heii Tpu...Am si eu o intrebare.
Care telefon este mai bun dintre Samsung Galaxy S3 si Iphone 4?
Daca puteti sa imi spuneti si de ce considerati ca unul este mai bun decat celalalt este si mai bine!
Dau funda celui mai explicit raspuns! Pupsi :*

2 răspunsuri:
| MaryMarya14 a răspuns:

Ambele sunt extrem de bune. Din fericire eu am avut ocazia de a utiliza ambele exemplare, si ca sa fiu sincera, consider ca telefonul Samsung Galaxy S3 este mai bun din punct de vedere al performantei. Insa un defect il are marimea. Sunt de asemenea si de parte Iphone-ului 4. Este foarte bun dar am gasit mici probleme din punct de vedere al performantei. Probabil acest lucru s-a intamplat doar produsului meu. Din punctul meu de vedere poti alege oricare din cele doua deoarece sunt aproape la fel de bune.

| isabelmaria a răspuns:

Ambele sunt la fel de bune dar totusi eu iti recomand iphonul 4s pentru ca Din punct de vedere al performantei este mai bun(crede-ma le am incercat pe amandoua)acum eu folosesc Samsung galaxy s4 mini de care sunt cea mai multumita