| Dodos a întrebat:

Care este intrebarea mea? Pai ... as vrea sa achizitionez un telefon si nu stiu care ... Samsung Galaxy S2 sau Iphone 4s ? spuneti-mi si mie care , defectele fata de celalalt si cu ce e mai bun!

2 răspunsuri:
| scx a răspuns:

Galaxys2 e super misto fratewinking a fost desemnat telefonul anului.ai o multime de aplicati pe android...si este mult mai rezistent decat iPhonu' am vazut un filmulet cu 2 ca arunca un iph. si un sams. si iPh. se sparge ecranu din prima iar la sams rezista mai mult asta e parearea mea fiecare cu a lui Dar eu aleg Samsung fundita? big grin