| SoranaCs a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o intrebare! Cate materii sunt in clasa a 9a? La profil uman Filologie? si care sunt acelea?

5 răspunsuri:
| Rebecaaaa a răspuns:

Din a 9 pana pe a 11:pe a 9-romana,mate,fizica,chimie,bio,istorie,geogra,ed fizica,engleza,franceza,latina, religie, tic, muzica, desen, ed sociala, ed pentru sanatate. pe a 10-toate de pe a 9 dar se mai adauga:psihologie, educatie anteprenoriala.pe a 11 toate de pe a 9 incluzand stiinte, economie, sociologie, literatura universala.

| Anonymous2 a răspuns:

Romana,matematica,engleza,franceza,latina,istorie,geografie,logica,ed fizica,religie,fizica, TIC(informatica), biologie, desen, muzica + dirigentie.

15+1=16 (Sunt a 10-a, filologie, deci astea le am eu.)

| SoranaCs explică (pentru Anonymous2):

Wow cam multe, si inca se face desen? si la tic ce se face?

| beautifulkiss a răspuns (pentru Anonymous2):

Nu inteleg de ce faci informatica deoarece informatica se face doar la mate-info din cat cunosc eu.

| Anonymous2 a răspuns:

Facem TIC, nu informatica adica, lucram in Microsoft WORD si incercam sa facem siteuri in domeniul HTML incepand de la 0.