anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Heii, TPU! Anul trecut, prin iulie eram la Roman, în oraşul meu cu mătuşa, sora şi mama mea şi ne pregăteam să mergem la Constanţa. Plănuiam să mergem la mare şi cu o zi înainte stăteam în faţa blocului plictisită.Pe drum văd un băiat cam de 16 ani, şaten. drăguţ ce-i drept. În gară, era un băiat cam de vreo 16 ani împreună cu tatăl său, sunt sigură că era acelaşi băiat. Întâmplarea a făcut ca să avem aceeaşi destinaţie ( Constanţa ) şi să mergem cu acelaşi autobuz.Deci cam 8 ore am stat în acelaşi autobuz. Stătea chiar în spatele meu împreună cu tatăl său. Din când în când ne mai priveam şi uneori parcă mă analiza din priviri. Aş fi vrut să facem cunoştinţă dar cum sunt mai timidă de fel nu am făcut acest lucru. Când am ajuns în Constanţa fiecare a luat-o pe drumuri separate şi de atunci nu mai ştiu nimic de el...A trecut un an şi încă mă gândesc la acel băiat. Oare este şi el din Roman sau locuieşte la Constanţa?- asta este întrebarea care mă frământă. Dacă vreunui băiat îi sună cunoscută această întâmplare, să mă anunţe! laughing

1 răspuns:
| Ame25 a răspuns:

Ai avea mai multe sanse sa-l gasesti postand pe facebook...