| Corinara a întrebat:

Mi-a placut de un baiat, dar lui ii place de alta fata..si mi-a trecut. Acum imi place de un baiat dar cred ca si lui ii place de aceeasi fata.Ce pot sa fac? Chiar imi place de baiatul asta ca locuieste in acelasi sat cu mine si de obicei mergem impreuna cu autobuzu si ne intelegem foarte bine. Ceva sfaturi va rog?

Răspuns Câştigător
| Carlos_Roberto_1995 a răspuns:

Cucerestel. fal sa o uite pe acea fata. crede-ma k asa a facut si ptietena mea q mine

1 răspuns:
| kittystar a răspuns:

Problemele trebuie eliminate si in cazul de fata probleme e acea fata. elimin-o!