| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Cam cate kg as putea sa slabesc pana in 10 iulie daca ma apuc de maine? Adica daca mananc mai multe salate si ma apuc de sport.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si cate ai in plus. oricum o sa slabesti destul daca poti sa te tii de acest regim. Nu uita sa cresti mereu durata sau intensitatea miscarii caci odata ce organismul se obisnuieste nu mai e la fel de eficient.

| NAT0 a răspuns:

Două săptămâni. hiit.
cauţi aşa pe google "exercitii de tip hiit" şi ai acolo destule exerciţii.
şi alimentaţia corectă.
or să fie rezultate vizibile şi plăcute.happy

| Andrei883 a răspuns:

Depinde mult si de varsta, slabesti cel putin 6-7kg daca ai pana in 20 de ani.

| 3mmylee a răspuns:

Depinde de organismul tău.
Eu am slăbit 5 kg în aproape o săptămână.
Dar ca de exemplu, prietenei mele i-a luat mai mult timp să slăbească 5 kg, și făceam aceleași exerciții și mâncam aceleași mâncăruri.