| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU!
Daca fac sport o ora pe zi si mananc salata, fructe, legume, renunt la paine si dulciuri cate kg pot sa slabesc pana la sfarsitul lunii iulie?
Dau funda

3 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Depinde si cate calorii consumi, toate alimentele au calorii, fructele au zahar si ele, sanatos e sa slabesti maxim un kg pe saptamana.
Ca sa reusesti trebuie sa ai o dieta hipocalorica.

| FanAnimeILoveAnime a răspuns:

Încearcă
Dieta Indiana poți să slăbești chiar 10 kg pe săptămână

| Nita_Corina_1969 a răspuns:

Intr un ritm echilibrat si constant, ai putea slabi in jur de 5-7 kg. Totul depinde sa iti respecti zilnic programul pe care ti l ai facut.