| Forevăr a întrebat:

Heii kiss De obicei daca un baiat este in zodia scorpion este timid sau e "Înţepat" big grin Care este cea mai sincera zodie? ( de curiozitate) Care este cea mai timita zodie? Care este cea mai "Înţepată" zodie?

6 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

Heyy,heyyy sunt scorpion :-l Nu e adevarat bine in totalitate laughing

| baby123 a răspuns:

Si pestii sunt foarte sensibili dar ei nu arata acest lucru pentru ca se ascund sub o masca.

| Simona07 a răspuns:

Cea mai sincera si timida zodie este Racul, racii sunt destul de sensibili si pasionali in dragoste. Cea mai,, intepata" zodie este scorpionul deoarece scorpionii se considera lideri si sunt destul de narcisisti. Fundita?

| mikywhiteangel a răspuns:

Majoritatea baietzilor in zodia scorpion sunt perversi, in niciun caz timizi, crede-ma, am cunoscut catziva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai sensibila si cea mai sincera este racul...pentru ca eu sunt rac

| StReSs_9651 a răspuns:

Racul...pentru ca ma cunosc pe mine big grin