| Biia002 a întrebat:

Heii TPU. Ce parere aveti de serialul The Vampires Diaries [Jurnalele Vampirilor] Sunt la sezonl 2 si sincer m-am cam plictisit [intredevar nu m-am prea uitat in ultimul timp la serial] Credeti ca merita sa il urmaresc? Voi ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Merita. Clar. E un serial supeer si abia acum prin ultimul sezon aparut, cand Elena devine vampir, incepe sa fie mai interesant pentru cei care prefera actiunea. Daca iti place romanta si drama, e clar ca trebuie sa-l urmaresti. Eu il ador pur si simplu. Parerea mea este ca e un serial superb conceput, cu actori foarte buni care isi dau silinta sa joace bine. Si in plus o ador pe Nina Dobrev; cea care o joaca pe Elena Gilberts tonguetongue

5 răspunsuri:
| EmilyCollins a răspuns:

Da,merita sa il urmaresti poate sezonul 2 nu e chiar atat de interesant, dar 3 si 4 sint fooaaarte interesante.Tu esti prima persoana pe care o aud sa zica ca acest serial nu e interesant in + nu ai nimic de pierdut daca o sa il urmaresti in continuare.Eu sunt la sezonul 4 si astept cu nerabdare sa apra episodul 13

| LoveMary a răspuns:

Da, merita sa il urmaresti. Nu inteleg cum te-ai putut plictisi de el, eu una il ador happy fundita?

| CorinaaMee a răspuns:

Depinde la ce iti place sa te uiti, si eu ma uitam la el intr-un timp dar m-am plictisit, e prea multa iubire daca ma intrebi pe mine.

| LexiN a răspuns:

Merita. La inceput eram de aceeasi parere cu tine, dar acum nu mai am rabdare sa posteze un episod nou in fiecare saptamana :d.

| jiyoon23 a răspuns:

Da merita o sa devina in ce in ce mai interesant eu sunt la sezonul4