| sloan30bianca a întrebat:

Ca parere aveti de serialul "Jurnalele vampirilor"? De cine va place?

6 răspunsuri:
| elenaai a răspuns:

Este super! Imi plac toti actorii, dar inspecial de Damon. Deabia astept sezonul 3, al doilea ne-a lasat in suspans.

Răspuns utilizator avertizat
| SimmvonD a răspuns:

Clar Damon! Pentru ca e HOT big grin

| Skeletonized a răspuns:

Cărţile sunt mult mai bune.
Evident Damon.

| iza4ever a răspuns:

Serialul este super. Pai. Damon, Stefan, Tyler, Elena, Caroline, Bonnie, Jeremy...si Elijah era simpatic, dar e naspa ca ia tradat pe Stefan, Damon, Bonnie, Alaric si Jeremy. Pt ce.ca sa il omoare Klausstraight face Parte fericita: Damon a fost salvat deci nu o sa moara. parte proasta: Stefan e la Klaus...si se pare ca hibridul asta vrea un deceniu plin de sange de la Stefanstraight face Abia astept sezonul 3. Am citit ca o sa apara aproximativ pe 9 septembrie.

| DianaScorpio a răspuns:

Personal, mi se pare un serial extrem de reusit. Este pe lista mea de seriale preferate, poate chiar pe primul loc, nu stiu sigur. Este un serial reusit dupa parerea mea.