| roxyroxanika a întrebat:

Am si eu o problema, vreau sa slabesc, sa mai dau jos din burtica. Vreau sa-mi spuneti ce exercitii sa fac sau ce sa mananc sa pot scapa de kg in plus.Va multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Mσηιι a răspuns:

Hi... o prietena de-a mea face diete sh chiar a reusit sa slabeasca ceva.
DEci incearca dieta asta :
Luni mananci fructe [Doar fruncte nu dulciuri sau ceva de genu]
MArti mananci carne de peste[E mai sanatoasa decat altele]
MIercuri Lactate
Joi legume[Care iti placbig grin]
Vineri Supa [Orice fel dar nu supa de carnebig grin incearca ceva cu legume]
Sambata iarasi fructe
Duminica carne si tot asa incearca macar 2 saptamani si sa vezi efectul
[ia-ti un carnetel de notite si de ai cantar electric ee mult mai indicat ca iti arata si gramele sh sa te cantaresti in fiecare zi dupa ce incepi dieta]
SPer sa te ajute cu ceva [FUndaapuppy dog eyes]

1 răspuns:
| Irina85 a răspuns:

Hei.si eu sunt in acceasi.problema :d
eu te-as sfatuit sa alergi sa faci niste. ex prin casa sa incerci sa sari coarda si sa sari in sus laughing)) smug
mananca putin si des... fara dulciuri =p~ sigh
si.mai vezi u big grin