| JustAnotherUser a întrebat:

Heii TPU! big hug Am o problema,vreau sa efectuez un apel in Italia,si eu am minute si internationale/nationale si in retea happy Si totusi,de fiecaredata cand incerc sa sun, nu ma lasa si imi spune ca nu am credit straight face De ce? (Fundita mareee pentru cel ce ma poate ajuta) :*

Răspuns Câştigător
| Ronny22 a răspuns:

Mai fa-ti o data cronosul si s-ar putea sa iti spuna jos ceva de genul: "Ai minute nationale / internationale numai in retelele fixe din USA si CANADA" Funda?

| JustAnotherUser explică (pentru Ronny22):

Da,ai dreptate. Minutele erau in retele fixe straight face Multumesc >big grin

| Ronny22 a răspuns (pentru JustAnotherUser):

Nu-mi dai funda? :X big grin npc