| GabrielaElenaXD a întrebat:

Heii TPU big grin Clasa noastra face de Mos Nicolae un fel de schimb de cadouri ..Si am nevoie de ceva ce se poate da si la baieti dar si la fete! Raspunsul castigator primeste funda :3

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Hei happy Si eu in liceu am facut schimb cu colegii de cadouri in preajma sarbatorilor. De obicei ne intelegeam si la o anumita suma, gen 15-30 de lei, ca sa nu iasa discutii ca unul a primit un cadou mai frumos, sau mai scump ca celalalt. Cadouriile erau diverse, de la jucarii de plus la produse de cosmetice pentru fete. Baietii in general primeau obiecte decorative cu Mos Craciun, parfumuri barbatesti, rame foto etc.