| marius577 a întrebat:

De mos Nicolae, in clasa noastra, ne-am decis sa ne facem cadouri reciproc, iar eu trebuie sa dau un cadou la o fata.
Cam ce credeti ca ar prefera o fata de 15 ani?(o intrebare mai mult pentru fete)
P. S: Fata respectiva e cam timida tongue
Multumesc frumos.

4 răspunsuri:
| stefana21 a răspuns:

Fetelor le plac multe...depinde si in ce buget te incadrezi. Bijuterii, bluza sau tricou, o carte pentru fete, o decoratiune draguta...Sau daca vreti sa intrati in spiritul sarbatorilor, poti sa-i iei un glob de cristal cu fulgi albi inauntru, un mini-set de decoratiuni de craciun, un pulover sau ceva ce tine de cald. Ai alegeri nenumarate. Dar uite un tips: noua ne place orice duce spre "adorabil" si mai ales, daca ne-a fost daruit de cineva cu zambetul pe buze happy

| marius577 explică:

Bugetul ar fi cam redus, undeva intre 20-30 de lei tongue
La alocatia noastra... happy

| Asdfghjj a răspuns:

Ii poti cumpara un lantisor...o bratara sau niste cercei. O caciulita http://www.google.com/......tp?/imgres o esarfa ori un parfum.