| Kavinx a întrebat:

Heii TPUbig grin o intrebare... vreau sa imi fac doua gauri in ureche am auzit ca exista un nerv si daca este atins poti paraliza.Este adevarat acest lucru si a pot sa imi fac garurile la dispensar?! Multumesc dau funda va pup:*

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred caar fi chiar adevarat, sunt persoane care isi gauresc acasa urechile si nu au nimic dar tu mai bine du-te la dispensar

| allison20 a răspuns:

Hmm... eu anul trecut mi-am gaurit urechile de 7 ori si n-am avut nimic, rana trece in cateva luni. Poti sa ti le faci si la dispensar insa si unii bijutieri se ocupa de asa ceva.

| merge a răspuns:

Este adevarat, si pentru ce, fiecare fata are ceva neobisnuit in ea