| Lavii14 a întrebat:

Heii TPU:d Vreau si eu niste statusuri de indiferenta. dau funda :d

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex, statusuri?

Răspuns utilizator avertizat
| TudyTudo a răspuns:

"Indiferenta iti ucide sentimentele."
"Indiferenta?hee hee Ce e aia?"
"Indiferența mea te va lovi puternic în piept. Atunci îți vei da seama că nu pot să te mai iert."

| Visseimplinitedatoritatie a răspuns:

''Nu voi mai repeta greseala ca la inceput, am crezut in vorbe si am pierdut!''

''Eu o sa te las sa iti vezi de drumul tau. Atunci cand o sa privesti inapoi o sa-ti para rau. Si nu imi pare rau de tot ce s-a intamplat stii bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!''

''Nu`mi lipseste nimic in viata asta, deci nu mai cedez pentru nimeni.Nu las de la mine decat atunci cand stiu ca o sa`mi fie mie bine!''

''Sunt o fata normala, sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala''

''Un singur lucru bun am invatat de la tine, sa-i dau dracu` pe toti daca mie imi e bine''

Funda?big grin

| andreeeafilip a răspuns:

Toate trec deci da-le dracu!