| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU :*! Daca tot e vara m-am hotarat sa merg la mare impreuna cu familia. As vrea sa va cer si voua pareribatting eyelashes. Unde as putea merge si este si cazare buna big grin. Voi unde ati fost sau unde o sa mergeti? Dau fundita pentru cel mai bun raspuns :*.

Multumesc Anticipat happy.

P.S: Noi suntem 4 persoane. 2 adulti si 2 copii, deci camera tripla big grinbatting eyelashes.

1 răspuns:
| RaduSk8 a răspuns:

Mai bine mergi in Bulgaria decat sa mergi pe litolarul nostru. Poti gasi un hotel cu all-inclusive iar hotelurile de 4-5 stele au cazare gratis pentru copii sub 13, 14 ani depinde de hotel.Iti dau niste idei cum ar fi statiunea Sunny Beac hoteluri Imperial, Victoria Palace, Marvel etc.
Uite un site bun http://www.plaja.ro/sunny_beach/
Sper ca ti-e de folos