| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU :*! Daca tot e vara m-am hotarat sa merg la mare impreuna cu familia. As vrea sa va cer si voua pareribatting eyelashes. Unde as putea merge si este si cazare buna :d. Voi unde ati fost sau unde o sa mergeti? Dau fundita pentru cel mai bun raspuns :*.

Multumesc Anticipat happy.

P.S: Noi suntem 4 persoane. 2 adulti si 2 copii, deci camera tripla :dbatting eyelashes.

3 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Pai depinde unde ai vrea sa fi cazata, Hotel/pensiune/privat [daca la hotel, cate stele thinking, la 4-5 stele 100% gasesti gazare exelenta, dar nu toti ne permitem oh go on ]
Acum nu stiu ce sa zic, eu am fost la Costinesti de mai multe ori, e super, putin spus love struck. Din pacate nu pot sa merg si vara asta. Puteti merge acolo, veti gasi sigur cazare, eu am fost la privat, sunt preturi bune, si conditi la fel big grin. Daca preferi hotel, gasesti cate vrei oh go on. Acolo poti fi sigura ca nu ai sa te plictisesti, sun o multime de cluburi/spectacole pentru famili[in cazul tau :d].
Distractie placuta!

Răspuns utilizator avertizat
| Alina_7376 a răspuns:

De ce nu incercati in schimb Delta si de aici se poate ajunge la mare la Sulina.