| onii a întrebat:

Heii TPU. Deci eu am o prietena, care a venit la noi in cartier din 2007. Toti o baga in seama pe ea, ca si cum ar fi regina, nu ma deranjeaza... in fine pe mine nu ma prea baga multa lume in seama, dar eu cu ea suntem apropiate, adica ne-am mai certat noi, dar eu ma simt apropiata de ea si as vrea sa fim BFF. Cum pot sa o intreb acest lucru?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici direct daca vreti sa fiti cele mai bune prietene fara retineri.

| NikolasXD a răspuns:

Asta e asa sad, normal ca vreau sa fim bff xD

| popm3 a răspuns:

Daca petrceti mult timp impreuna facand nimic doar povestind, inseamn ca sunteti prietene bune, iar daca stii ca ea se bazeaza pe tine si tu la fel inseamna ca sunteti foarte bune prietene.Nu stiu daca ar trebui sa ii ceri sa fiti BFF ci ar trebui sa ''simti'' si tu si ea.Tot ce ai de facut e sa o pui la incercare, gaseste tu ceva sa vezi daca poti sa contezi pe ea. Popularitatea nu inseamna tot...

| rogamingpc a răspuns:

LOL ce intrebare

| onii explică (pentru rogamingpc):

Stii`, nu trebuia` sa raspunzi daca` nu ti-a placut sau conevnit. Pup`.