| anonim_4396 a întrebat:

Heii, as vrea sa va intreb cum as putea sa atrag un baiat, caruia i-a placut de mine, dar ne-am certat foarte rau si eu tin la el mult si as vrea sa ne impaca, pe mess mi-a dat igg si la scoala nu ma baga in seama. ce as putea sa fac? fundita:*

Răspuns Câştigător
| Roxiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Buna Claudia.te inteleg.incearca sa ii trimiti un biletel prin cineva apropiat la scoala.si spune-i ca iti pare rau pentru ce s-a intamplat si ca vrei sa va impacati macar ca prieteni.si poate daca merge inceara sa fii mai buna cu el,sa te simta apropiata,si s-ar putea sa mearga.dar nu uita,daca vrei sa i dai mesajul prin cineva ai grija sa fii distcreta, sa nu afle toti big grin. sper sa merarga big grin, succes :*

3 răspunsuri:
| anonimatuuumubd a răspuns:

Multumesc frumos>:d< voi incerca sa vedem ce ieselaughing:*

| dida11 a răspuns:

Stiu cum e si mie mi sa int.lla fel

| razvanel19982012 a răspuns:

Uite! trebuie sa ramaneti singuri undeva.atuncii incepi sa- i explici ce sa-ntamplat iar daca zice ca nu-i asa sau altceva te apropiii de el si cand nu vede il saruti pe obraz sau pe buze daca va placeti! atunci el va intepeni si te va ierta! daca nu vrei sa incerci asta trimite-i o scrisoaree in care sa ti ceri scuze si pupuci etc. iar la scoala incerci sa comunici cu el sau unde va intalniti! sper ca ti-am fost de ajutor! eu sunt baiat si de aia stiu raspunsul dar fetele...