| Criiiiiiiis a întrebat:

Heii TPU : ].
Deci eu vorbesc cu un baiat virtual si suntem indragostiti unul de altul, eu sunt de el si el spune ca e de mine. Si ca sunt viata lui si chestii de genul. Dar azi am vazut pe profilul lui e facebook un comm de la alta fata ' iubiii love struck love struck '. Deci sa cred ca e cu doua odata? Voi ce credeti? Funda : ].

Răspuns Câştigător
| LoveMe_1523 a răspuns:

Pai uh esti iubyta virtuala. poate baiatul simte nevoia sh de o iubyta in tot sensul cuvantului...nu te ingrijora. continuati relatia virtuala,, dar daca te deranjeaza comunicati doar ca prieteni funda? :X

5 răspunsuri:
| Criiiiiiiis explică:

Am uitat sa precizez mi-a zis si la telefon chestiile astea.
Deci nu stiu ce sa mai cred!

| emiliman a răspuns:

Tipu e virtual, deci practic tu esti indragostita de o iluzie. si daca are comm cu iubi normal cai cu 2 sau mai multe deodata

| Mally98 a răspuns:

Poate ca este si cu alta.dar poate a scris numai asa.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uauuuuuu

| Francesca_9612 a răspuns:

Dalaughing E absurd sa fi cu un baiat pe mess laughing. parerea mea:d zic sa-ti gasesti altu cu care sa te vezi face to facebatting eyelashes