| joaxenul a întrebat:

Heii TPU dupa cum stiti se apropie sarbatorile si as dori sa fac o petrecere de craciun cu prietenii imi puteti spune va rog ce mancare bauturi si alte chestii trebuie sa facem FUNDA

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Asta tu trebuie sa stii c-am ce consuma prietenii tai, ca degeaba iti spunem noi diferite bauturi si mancaruri când poate prietenilor tai nici nu le place!
Deci cumpara c-am ce crezi ca le place prietenilor tai! Bafta si chef de chef! big grin

| joaxenul explică (pentru lpavel):

Stiu asta dar ma gandeam sa aflu mai multe exemple si mai multe sfaturi MERSI

| angelica02 a răspuns:

Cate putin din fiecare