| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Este adevarat ca vremea de afara ne poate influenta starea de spirit?
Majoritatea oamenilor se simt mai bine cand e soare afara dar la mine e fix invers.
Cand e soare parca ma simt mai trista si n-am chef de nimic iar atunci cand ploua, ninge sau e furtuna parca ma simt mai bine.
Si la fel e si cu ziua si noaptea. Noaptea ma simt mai bine decat ziua. E ceva ciudat in asta? O.o

2 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Nu.

| MariusFD96 a răspuns:

Depinde de personalitatea si starea fiecaruia... Unele persoane se simt mai bine cand ploua. Sau cand ninge. Iar altele nu suporta ploaia si se simt bine cand afara este soare. Uite aici un site care te va informa: http://www.haisafimsanatosilacap.ro/......iile-meteo