| JustAaGirl a întrebat:

Heii TPU wave
Am si eu o intrebare intrebatoare laughing
Daca am 164 cm si 55 kg e ceva rau la 12 ani?
Eu fac sport, iarna nu prea dar mai merg pe bicicleta medicinala vreo 3-4-5 km aproape in fiecare zi si fac multe abdomene.
Eu cred ca mananc destul de sanatos azi, de exemplu am mancat pe la 9 (dimineata) niste supa facuta de mama de aia cu ulta fidea, dupa aceia am mancat niste capsuni si un ceai happy
La scoala imi iau covrigei sau chiar 1 sau covrigi si seara mananc o salata, un iaurt, ma rog ceva usor big grin
Dbea astept vara ca sa ies afara cu rolele sa ma distrez... big grin
Ma rog, este ceva rau cu mine sau e bine asa cum sunt?

3 răspunsuri:
| SoranaCs a răspuns:

1 kg 2 kg in plus nu strica, e bine ..sa fi sanatos! funda?

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Cred eu la 12 ani aveam 43 si faceam sport.Doar vara.