| Madutselllll a întrebat:

Heii TPU imi datii si miie statusuri frumoase, despre iubire, si indiferenta cele mai frumoase, si speciale, primesc o fundita; x

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Strânge-o in braţe, şi când iţi spune " lasă-mă " n-o face!

Din cand in cand iti faci loc din nou in inima mea.nu voi putea uita c-ai fost o parte din ea

Este totul, dar tu nu vezi. Te iubeste, dar negi totul!

Cand vei suferi, langa tine voi fi

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va. ntâlneati întâmplator`:-x

Te uiti la ultima poza, zambesti si strangi din dinti. Esti acelasi copil, dar ai uitat cum e sa simti.

• Ea mai crede si-acum in iubiri ce nu dor. Dar stie ca-n zori toate visele mor. Ea plange in somn si rade prea rar. Dar ea vrea si acum sa te vada macar:X

Ai s-o` priveşti` ` ღ`Şi ai` Să te Gândeşti` :]` Indiferent cυm` a fost Ea` ♥` Odată a` fost a Meaa`!

În trecut toate au dispărut, o luăm de la.nceput și mergem înainte.

N-avem secrete, ca astea dor. Dar visam impreuna la viitor.

Si n`am sa mai caut cuvinte ca sa zic ca-mi pare rau`. Viata merge inainte, mergi si tu pe drumu` tau`! happy

De azi pun punct! Si zic greselile se platesc scump!

A inceput ca o gluma sau prostii. nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi.

Mereu am incercat sa te fac sa ma intelegi. Ia-mi inima in mana de lacrimi sa te stergi.

Daca te iubeste inca te asteapta!

" Cand iubesti esti cel mai fericit om din lume, cel mai trist lucru este sa suferi din iubire!
"Nu totul e pierdut cand te prabusesti. Viata are jocul ei, insa tu ai regulile tale."

"te-as Iubi Si Sigur As Face`o Fara Regrete Caci Esti Singurul Ce Merita Sentimente[ ]!"

Uite-ma inca zambesc desi nu-i zambetul meu.Cati spini in suflet am, stiu doar eu si Dumezeu!

• intelege ca nu vreau 0 relatiie doar de 0 vara`! xD ca inima nu.mi bate doar cand e frumos afara`! =x

El va ramane in inima mea:X te iubesc mult:X:X

Si realizez sa uit de tot.ca si cum nu ar fi existat deloc.happy

Aduti aminte ca am fost candva langa tine.crying

"Nu am de gand sa ma agit pentru ce zic altii. Si nici nu am de gand sa ofer mai mult decat primesc. Ce e al meu, e al meu. Ce e al tau, nu ma intereseaza..."

Vor fi amintiri care pe mine vesnic o sa ma doara.pentru tine.doar povesti de searawinking.

"Si ce mai conteaza acum,care a gresit mai des,care a iubit mai intens, care pe care nu a-nteles?"confused]

• Si totusi`. Dupã tot ce ai fãcut, mai ai si tupeu` sã-mi ceri sã te iert? raised eyebrows

"NU intelegi cum ieri a fost dependenta, azi nepasare"]

.•Nu arunc cuvinte inainte;]
Ca lucruri ce se simt :]
Nu` se spun prin cuvinte`!•

Sunt zile pe care doresti sa le stergi din viata ta.Si zile care speri ca se vor repeta candva."love struck

●E simplu să spui: "Asta e viața!". Am avut senzația că pierd, nu-i nimic e doar senzația.

Esti departe de mine, si te port mereu in gand. Dar cu gândul că te voi revedea în curând!

●De ce să spunem "lasă" când ar fi multe de zis. Sau să facem la fiecare pas un compromis?!

●Poţi să uiţi de prietenii cu care ai copilărit. Cu care-ai împărţit clipe frumoase şi ai zâmbit.

→` Nu stiu`;|` ce Sa` mai ZicC` :]`●` Se vede`;;]` Clar ca-mi Lipsesti` :-x`ღ` Si`mi vine` :]` sa mor` :-x` •º`ca `Tuu` ` nu Mai esti` `

Decat ` o Dragoste ` Ce ` nu mai ` Are rost ♡ ` Mai bine ` Sa uitam ` ● ` Ce intre ` noi a Fost `. ღ

→ Chiar`:* daca`º Iti Gresesc` ●•`ღ` Chiar` daca Sunt ` momente` cand` :* Iti lipsesc`º ♥`Sa nu uiti` `º■º Ca` :* te Iubesc` ` ღ`! º•

ღ ` Imi pare Rau ` :] ● ` Ca te-am Crezut :* ` Ca te-am Iubit ` Cum am Stiut ` :* ♥ ` Credeam ` in Tne ` si In noi ` → ` Visam ` o Viata :] ` Doar in Doi ` ` ♥ `!"

# Stii prea bine ca nu ai varsat in viata ta o lacrima adevarata pentru persoana mea!

# El m`a facut sa uit, sa sper, sa cred in vise. Ceea ce tu mi-ai interzis, mi-a deskis portzile inkise...

# Intelege ca trecutul numai vine niciodata! Numai amintirea mai poate spune ...asa a fost odata...

Nu mai sunt fata ce scria ore in sir despre dragostea ei pierduta si zambetul ala de copil...

O sa.l reintalnesc.si dupa atat timp stiu ca il mai iubesc...

Niciodata n.as fi renuntat la el.indiferent cum era mincinos sau infidel.]

Atunci o iubeai fara regrete! Si daca te intreba cinevaa Ce inseamna pentru tinee. Cu lacrimi in ochi spuneai:E o parte din mine! happy

Povestind aiurea despre prezent, tinandu.l strans in brate, a inceput insa sfarsitul. M-am pomenit spunandu-i "te iubesc".

Cand iubesti pe cineva, asta e - iubesti si gata. Nu conteaza ca nu sunteti facuti sa fiti impreuna

In tot timpu' asta am invatat un lucru, bai... daca iubesti ceea ce faci, atunci continua.

Trec prin viata si sunt mandra de trecut,si daca e sa pierd TOT,o iau de la capat, lupt!

Tot ce-i frumos cu adevarat, nu costa nimic!

1 răspuns:
| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa