| SoniaaaMtfkerrr a întrebat:

Heii TPU! In curand vine ziua mea ( pe 8 noiembrie ) si ma gandeam la un aparat de fotografiat mai sofisticat(Profesional cum ar venii).M-am interesat si majoritatea sunt 4-5 milioane (bani vechi) iar eu primesc 3 milioane (2 de la parintii mei si 1 de la nasul meu).O sa-mi mai strang si eu bani + cred ca mai primesc bani si de la prieteni si alte rude. Ce aparate de fotografiat imi recomandati? As vrea un aparat ai finut ceva de genul http://www.koyos.ro/......ry.html.si mai ieftine daca se poate.
Funditaa

Răspuns Câştigător
| HіdeMσσn a răspuns:

Dacă dorești într-adevăr un aparat de fotografiat profesional ar trebui să-ți cumperi Nikon. Face niște poze uimitoare, dar problema este prețul : depășește 10 milioane (bani vechi). Sper că te-am ajutat. :* Dacă nu, ai putea merge in magazine de electronice si te-ai putea uita acolo, poate o să găsești. Multă baftă. happy

4 răspunsuri:
| Shmoopy a răspuns:

Realizezi ca ce ai gasit tu acolo e vreo 50 mil., nu?

Imi pare rau ca ai facut tu atatea calcule degeaba, dar cel mult poti sa-ti iei un bridge de banii astia.

| SoniaaaMtfkerrr explică (pentru Shmoopy):

Ma refeream la aspect.

| SoniaaaMtfkerrr explică (pentru Shmoopy):

Ma refeream la aspectul aparatului din link.

| gflorin a răspuns:

Asta e bun http://www.f64.ro/nikon-d3100-kit-af-s-18-55mm-vr-dx-cabluri.html si ca pret eu zic ca merita