| TєηιѕιAℓвι a întrebat:

Vreau sa-mi pun aparat dentar, dar totusi nu vreau. laughing Stiu ca suna ciudat, dar este adevarul! Vreau sa-mi pun ca sa nu mai am dintii strambi, dar nu vreau pentru ca o sa fie urat sa se vada aparatul cand zambesti si pentru ca eu cred ca o sa fie nevoie sa imi scot un dinte de jos ca sa fac loc celorlalti si chiar si dupa ce o sa imi stranga dintii aparatul, tot o sa se vada ca nu am un dinte ca doar oamenii nu sunt orbi. sad Ce sa fac TPU? Nu stiu ce sa mai fac! Nu vreau sa raman fara un dinte in gura. crying

Răspuns Câştigător
| Strunfi a răspuns:

Eu port un aparat dentar de 2 luni, si trebuie sa-l port 2 ani, sunt foarte mandra de el, si nu arata deloc rau, si mie mi-au scos 2 dinti care erau de lapte si mi-a pus de forma brichetii sa nu se vada gol pana cresc dintii mei, am 23 ani, doua prietene dupa ce ma-u vazut au zis ca se asteptau sa arate mai rau si acum merg si ele sa-si puna aparat, vineri ma duc cu una din ele ca si-a facut deja programare, mi-a parut rau ca nu mi-am pus mai devreme, dar nu am avut banii necesari pentru ca e destul de costisitor. Sper sa te gandesti bine si sa te duci ca nu o sa-ti para rau.

3 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Eu am vrut mereu aparat dentar desi nu am nicio problema cu dantura rolling on the floor.Nu stiu ce vi se pare asa urat, mie mi se pare dragut sa porti aparat dentar laughing

| positivity a răspuns:

Mie-mi plac fetele care au aparat dentar. Sunt cu adevărat drăguţe, şi inocente.
Puneţi aparat dentar, şi fii mândră, pentru că după vei avea un zâmbet superb.

| Andradutsa a răspuns:

E mai urat sa se vada aparatul sau dintii strambi? suferi putin, dar o sa ai un zambet perfect :X
eu te sustin in alegerea de a avea aparat dentar:*