| Isabellaaa a întrebat:

Heii TPU! Sunt noua pe aici, si vreau sa ma ajutati cu un raspuns la intrebarea Eu saptamana viitoare vreau sa-mi fac abonament la Sala am 70 de kg si vreau sa slabesc in jur de 17 kg...precizez ca voi urma si o dieta.si voi merge zilnic la fitness, dar sunt curioasa cam in cat timp pot scapa de kg care le-am precizat mai sus ...care a reusit sau care stie sa-mi zica.Ps.Dupa ce am nascut am pus pe mine si vreau sa ajung inapoi la greutatea mea normala de 52-53 Multumesc Anticipat Scuze pentru categorie happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pai nu stiu ce sa zic si dieta si fitness nu cred ca e bine... Mai bine faci doar fitness si gata. Si de slabit slabesti in functie de avansarea antrenamentului. Oricum daca faci macar de 4 ori pe saptamana scapi de ceva kilograme in 2 saptamani. Sper ca te-am ajutat! Succes!

| Isabellaaa explică (pentru anonim_4396):

Da am degand sa merg 5 zile pe saptamana,,, ca vreau sa intru in vara slabalaughing) intelegi..pai oricum trebuie sa tin o dieata sa zic asa fara paine, dulciuri, pasta, sucuri acidulate...apa plata doar si multe legume fructe carne fiarta gratar, eu sper ca pana in iunie asa sa dau jos vreo 16-17 kg vreau sa strag tare sa imi recapat formele big grin multumesc de raspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru Isabellaaa):

Nu eu zic sa nu ti dieta pentru ca tu faci efort! Si facand efort si tinand in acelasi timp si dieta faci rau, poti Doamne fereste sa patesti ceva... Mai bine faci doar sala Atat! Sper ca am fost de folos si nu ai pentru ce! tongue

| Isabellaaa explică (pentru anonim_4396):

Eu ma refer ca ar trebui sa renunt la mancarea grasa sucuri acidulate ...ca degeaba mai fac sala daca vin acasa si bag in mine fas food big grin merci de raspuns :* LA multi ani un an nou cu bine happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Isabellaaa):

La multi ani! Un an nou cu bine! happy

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Da pai nu stiu de ce vrei sa slabesti.
Eu dupa ce am nascut am slabit si vreau sa ma inagras.
cred ca ar trebui sa mananci ca mine.
De 2 ori pe zi si foarte putin, renunta la paine.Tu crezi ca esti grasa insa e burtica care nu se va mai treage asa cum era inainte.cred ca in 2-3 luuni vei da jos cam 6-7 kg in conditiile in care te ti de dieta,

| Isabellaaa explică (pentru Elena_Maria_Dragan_1992):

Da ti se pare ca sunt slaba la 70 de kg? Elena? eu avand 52-53 inainte...numai sta o haina bine pe mine si de burta sigur scap prin exercitii big grin si merganf zilnic la sala 5 zile pe saptamana ma refer, sper ca pana in vara sa reusesc :* multumesc de raspuns