| Alexxanddraa001230 a întrebat:

Heii TPU :*. Tocmai mi-am facut suvite cu albastru de metil si nu stiu cam cat dureaza. imi puteti spune si mie, pentru ca profesorii o sa faca crize daca merg asa la scoala.
P.s : Daca dureaza mai mult de 2 saptamana ce pot sa fac sa se ia mai repede?

2 răspunsuri:
| BeTheChange a răspuns:

Depinde de culoarea parului...
Al meu e şaten deschis, iar dupa fiecare spalare, suvita isi pierde din intensitate.
Dupa cateva spalari nu ar trebui sa se mai observe big grin

| Alexxanddraa001230 explică (pentru BeTheChange):

Pai si al meu e tot saten. ceva d genu http://www.divisima.ro/112-large/saten-luminos.jpg. deci sper sa se ia :o3