| AndreeaNicoletaaaa a întrebat:

Heii TPU! Vreau si eu niste statusuri despre fotbalisti. Gen: "fotbalisti sunt cei mai curvari" Mai adevarate!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti atat de proasta incat nimic macar o biata propozitie n-o poti scre corect.
Si Raducanu e mai destept ca tine. Il stii pe Raducanu, nu? Bineinteles ca il stii, doar el e fotbalist, adica curvar, dupa cum ai zis tu, iar tu esti curva.

| kijary a răspuns:

Fotbalisti aia care joaca la echipe mari(steaua, dinamo etc ) sunt asa, deoarece au multi bani si pot sa aiba orice fata

| AndreeaNicoletaaaa explică:

Sa morii tu curlyyy... Ia uitate mai bine ca am scris corect uitate la tine ca tu ai scris gresit.