| PustoaicacuochiiCaprui a întrebat:

Heii TPU. vreau si eu statusuri. nu conteaza de care.

Funda. love struck

4 răspunsuri:
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Mi-am aprins becu sa sting lumina…

Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara! Nu-l inteleg ce ghinion are…

Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…

Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…

Vorba multa……. saracia omului…. DND!

DND! ma cac revelatii!

DND si DNFD … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

Ma bronzez la lumanare…
O gãinã avea 2 picioare in special stângu`!

Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme!

Bate si ti se v-a deschide… proces penal!

Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra…
Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte…

Dumnezeu ne-a dat 2 picioare sa mergem, 2 maini sa tinem, 2 ochi sa vedem, 2 urechi sa auzim, dar de ce ne-a dat o sg. inima? Pt. ca pe cealalta i-a dat-o altcuiva ca tu sa o gasesti…

Dragostea se naste din priviri, creste pe buze si moare in lacrimi!

Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi!

Dragostea este singurul joc care se joaca in 2 si ambii casiga…
Inainte sa plec vreau sa stii ceva:. arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor.ca n-are de cine
Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte!
Am o vorba de la tata. intr-o zi se-ntoarce roata
Am o tehnika speciala. stiu exact cum sa te bag an boala. sa te’nec an parfum si sa ma vezi printre baloane de sapun
Nu-mi pasa k ma sting ujor asteptamnd.nisip purtat.de vant.doar lacrimi mi-ai lasat si un suflet pierdut.sa-mi tsina de urat.
I need you here wherever you are …I need you now to take me so far!
Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar…nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar
Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge
Sunt inofensivă, dar gândul meu e criminal
După bărbat şi autobuz să nu alergi niciodată. că după o jumătate de oră vine altu
Let me feel it, i wanna touch your skin.let me kiss it, i wanna taste the sin
Iepurasul mustacios, e de Paste norocos. Nu-ti lasa cadou in ghete, are el alte secrete: pasca, oul inrosit, cozonacul, mielul fript si un Paste Fericit!
Fie ca bucuria Invierii Domnului sa va aduca in suflet liniste, pace si fericirea de a petrece aceste clipe magice cu cei dragi. Hristos a inviat!
Invierea Domnului sa iti aduca in suflet bucurie si iubire. Paste fericit, alaturi de cei dragi!
Sarbatori fericite incarcate de lumina, seninatate, bucurie si dragoste!
Sper sa nu te ocoleasca iepurasul nici anul acesta, desi stiu ca nu ai fost atat de cuminte precum incerci sa pariwinking!
Hristos a inviat! Caldura in suflet, familie reunita, sentimente impartasite, satisfactie maxima si bafta la ciocnit
Căţeluş cu păru’ creţ, să ai jeepu’ în coteţ şi o vilă cu piscină /Andreea Marin ca vecină, o lopată pentru bani/La Anu şi la Mulţi Ani!
Datorită lipsei de inspiraţie cauzată de absenţa zăpezii de afară vă urez un simplu Crăciun Fericit, şi mega sănătate.
Pe la colturi unii spun că există Moş Crăciun/Că i-ai scris şi c-o să vină să-ţi aducă în pumni lumină/Lângă brad şi lângă foc/Să-ţi aducă mult noroc!
Crăciunul a sosit. zăpada ne-a albit şi criza a venit!
Sunt virusul Mos Craciun. Daca vrei cadouri, trimite telefonul tau la adresa pe care o vei primi in urmatorul mesaj sms.
Ho Ho Ho, ati vazut un ren maro? Sau un spiridus in bleu? S-aveti Mos gustos, bogat, un An Nou de Invidiat, Sanatate, La Multi Ani (si la multi bani)!
E Craciun! Este divin! Ne uitam pe geam afara…prin zapada Mosul zboara? …Ni se trage de la vin…
Mos Craciun cu suflet bun, Sa va aduca in Ajun, Carduri VISA Diamant, Carnavaluri pe la Rio, Brazilience-n custodie, Haide, gata cu VISAtul, S-a mai ars si cozonacul!
Lovite-ar trenul fericirii, trasnite-ar fulgerul iubirii, cadeti-ar in cap un sac cu bani si un bilet cu La multi ani.
Să ai un Crăciun Fericit şi sa traiesti in Sarbatoare, sa-ti miroasa a brad in casa si a bani in buzunare

| Cipriyy a răspuns:

1) Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput. funda?