| Aℓex a întrebat:

Heii`! Vreau nume dragute si cool orice nu chiar cu numele meu ci si altelewinking! Apropo ma cheama Alexhappy!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexu love struck

3 răspunsuri:
| Aℓex explică:

Nu vreau nume de baieti vreau ume cool ca si buubulaughing sau altelewinking

| BiuLR a răspuns:

Daca vrei de baiat pot fi : Ciprian, Laurentiu, Carlo, Claudiu, Cristian, Eduard, Eliot, Eric, Ethan, Filip, Mihai, Radu, Mihnea, Mircea, Timotei, Titu

| Miriiii a răspuns:

Pot fi: Valentin.Paul.Alin.Marius.Adrian.Dragos.Andrei.Andy.Andru.George.Mihai.Izzy.Bogdan.Meme.Nicu.Petre.Gaby.Victor.Florin.Catalin.Joe.Darius.Denys.David.Fabian.Tiby.Vlad.Daniel.Eduard.Augustin.Cezar.Claudiu.Cornel.

Arabe:

Abbud.
Abdul
Abdulaziz
Aaron

Si altetehappy; x

Alexe.
Anton
Arturo
Mariano
Aurel
Emanuel
Eugen
Emil
Lorenzo
Mircea

Sper ca ti-am fost de ajutorhappy
Funda.; x?