| irinaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Heii! Vreau si eu niste idei de statusuri misto:* Dau funditaaa! happy

Răspuns Câştigător
| ceaiuldetei a răspuns:

1. "Am capul gol și nici nu vreau să îl umplu."

2. "Aș vrea să scriu ceva mișto, dar unicul meu neuron e în grevă".

3. "Ridicolă aștept în crepusculul adiacent ceva ca o himeră a tendențiosului drum spre incomensurabilitate... ups, cred că aici ar mai trebui spus ceva"

Dacă vrei "statusuri mișto", folosește-ți imaginația. Dacă nu ai imaginație, cultiv-o. Sau go to google. : )

2 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Cand ei Cred Ca ai renuntsat da din cap.zambeste si treci la linia de start.

N'am averi, am doar prieteni care suna sa-mi spuna:Ai grije de tine, te pup, Noapte buna!