| Ankiiiiiii a întrebat:

Heii! Vreau si eu niste replici dure! Ca sa le inchid gura unor cocalari de la scoala! laughing. Deci daca stiti,sau folositi replici de-astea,spuneti-mi cat mai multe. De-astea de cartier. de ex : Ba, cap de spate...etc,etc! NU de pe net! Din capu vostru, tot ce va vine in minte. FUNDA pentru cele mai multe si mai ' obraznice ' laughing. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Replica mea favorită este "Ești cretin?".Dar spus așa, cu pasiune laughing. Altele ar mai fi:
-Ai gândit-o mult?
-De unde ai luat duma asta, de pe Google?
-Suferi de neatenție?
Cel mai bine este să ignori proștii, știi cum se spune: dacă te cobori la nivelul unui prost te va bate cu experiența.
Baftă!

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu prea exista un sablon pentru replici dure. Trebuie sa fii pe faza si sa le raspunzi ceea la ceea ce iti spun ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Asa vii tu ma la scoala?
-Pai cum am venit ma?
-Cu fata asta vii ma?happy

-Asta e mersul tau sau faci misto de asfalt?

-Tu ai capu' sa nu-ti ploua-n gat.

-Ba cand imi dai banii aia?
-Ce bani visezi ma?
-Banii aia ma, da tu crezi ca eu dau **** pe gratis?

-Ba mai stii cand ne plimbam noi cu trenul si tu scoteai capul pe geam iar eu curul, si zicea lumea ca suntem gemeni?happy

Cam atat imi amintesc momentanhappy

| Sweet001 a răspuns:

1. Tu esti buna, pamantul e prost ca te tine.
2. Cap de pluta.
3. Copil facut in sacul de cartofi.
4. Tu esti inalt de felul tau, dar te trage capu' in jos.
5. Inalt ca bradul, prost ca gardul.
Cam atat, sper ca ti-am fost de ajutor!
Funda? :*

| Bombonica_Lala_1981 a răspuns:

Conversatia asta se incheie aici, timpul meu e pretios si nu il pierd cu oricine
Inainte sa deschizi gura...sa critici ar trebui sa.ti speli mai intai dintii