| cooldede38 a întrebat:

Heii, vreau si eu repede niste site-uri unde pot crea poze de coperta, de profil, si site-uri de unde pot lua niste valfre PNG si bule transparente PNG si benzi din acelea gri cum folosesc adminii de pe pagina Fumul tigarii sau Visul adlescentelor de ex. si inconite..ceva.Cine ma ajuta? Vreau sa invat si eu sa editez ~~~! sad sad

1 răspuns:
| Tuity a răspuns:

Hei,bule,valfre etc gasesti aicihttp://pozepngdecover.blogspot.ro/2013/05/bule.html,dar acele benzi negre sau albe sau ce culoare vrei se fac in Photoscape :D