| Crysa28 a întrebat:

Heii!love struck As vrea si eu niste statusuri de fete noi. "NOI" pentru fete! De: suparare, despartire...

Răspuns Câştigător
| EuBorak a răspuns:

Stau singura cate-odata, ma ascund sa fiu cu tine.Privesc o poza veche, tresare o amintire!

Te caut dar nu te gasesc, iar ratacesc...mi-e dor! Uneori ma trec fiori cand privesc rasaritul in zori

Aproape in fiecare seara adorm cu tine-n gand iar gandul asta ma omoara

Cateodata poate c-am mai facut si prostii, dar le-am lasat pe toate de dragul tau, sa stii

Te gandesti mereu la el, esti cu telefonul in mana.A trecut inca o luna si el tot nu mai suna...

Asa ca n-ai cum sa ma ranesti.Cineva, candva era expert in asa ceva.

Ma pierd in intuneric, in jur totul e pustiu.As vrea sa iubesc, dar parca nu mai stiu.

Si imi aprind o tigara ca poate asa n-o sa mai doara.

Singura alerg prin ploi, ispitita ca de-un pacat si te-as cauta daca as afla pe ce drum ai plecat.

Numai eu stiu ce-am indurat, numai eu stiu cat am vrut sa tip si a trebuit sa tac.

Ce-am facut impreuna imi aduc aminte, cat de mult imi lipsesti nu pot spune in cuvinte.

N-ai vazut niciodata cum se lupta cu amintirea ta, cum isi doreste sa te uite dar sufletul ei nu vrea.

Din nou simt ca mi-e dor, imi doresc sa fiu cu tine impotriva tuturor.

| Crysa28 explică (pentru EuBorak):

Mersiii...:X:X :*

| EuBorak a răspuns (pentru Crysa28):

Cu placerelove struck

4 răspunsuri:
| Crysa28 explică:

Stiu bai asta... Eu am vrut sa pun intrebarea aici ce ai tu impotriva? daca nu ai cu ce sa ma ajuti, nu`mi mai raspunde. Ca se vede ca nu stii de capu tau.

| Crysa28 explică:

Am imaginatie si chiar am foarte multe statusuri... dar nu aveam ce face si vream sa mai iau ce ai tu impotriva eu asta nu pricep. Ce omm... Frate du-te si culcate ca esti temperaturatwinking