| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Acum un an aveam un par foarte sanatos arata foarte bine, insa am tot folosit placa de atunci si pana acum si parul meu este foarte deteriorat, nu am avut probleme cu caderea parului pana acum insa foloseam placa aproape in fiecare zi si fara solutie termica (si eu ma mir ca mi-a mai ramas par in cap) si a inceput sa imi cada extraordinar de mult si problema este ca si doare mai ales atunci cand ma pieptan.
Acum intrebarea mea e daca folosesc uscatorul de par ca sa mi-l indrept in loc de placa voi face si mai rau?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Tunde-te la 0 ca sa se regenereze sanatos, n-ai ce sa-i mai faci altceva. L-ai traumatizat destul, placa de par folosita des dar mai ales fara protectie termica iti distruge parul, nu te cheleste dar iti deterioreaza firele.

1 răspuns:
| Jsjan a răspuns:

Mi-l*