| anonima92 a întrebat:

Deci asta seara cred ca am avut parte de cea mai neplacuta si oribila experienta pe care o poate avea o fata...
deci so i-au cu inceputu o sa incerc sa scriu cat mai p scurt.acum 3 luni am cunoscut un barbat m-a contactat intr-o seara prin telefon ca sa ma duc sa ma vad cu el ca-i baiat de treaba, si daca ma duc imi da 200 euro nu mi-a zis pentru ce a zis ca doar daca ma duc sa ne vedem. mi-a spus ca s-a desp de prietena lui, si ca se simte singur, pe scurt abureli a stat o ora itreaga la tel sa ma convinga sa ies.am acceptat ca fraiera el a venit cu taxi si ce credeti ca unde m-a dus? la el acasa. a inceput sa-mi spuna :"sti ca-n seara asta o sa facem sex mai ales anal". eu m-am speriat mai ales ca eram virgina si daca nu acceptam nu stiu ce putea sa-mi faca pentru ca nu-l cunosteam. i-am zis ca-s virgina da el nu m-a crezut mi-a zis ca cel care i-a dat nr meu i-a spus lui ca sunt foarte buna la asta(eu nici nul kunosc pe cel care i-a dat nr si a mintit pentru ca eu eram virgina). am facut pana la urma sex cu el s-a comportat ok i-am zis cand ma durea si n-a fortat sa intre f adanc.la sfarsit a spus ca nu-mi da banii da vroia sa raman prietena lui m-a intrebat daca vreau si am zis ca da.ne-am mai intl noi de 2 de 3 de 4, 5 ori de fiecare data am facut sex.ieri seara si-a aratat adevarata fata a venit dupa mine cu masina seara(app eu stau la tara) si a zis ca nu putem mere la el pentru ca sunt ceva prieteni de-ai lui acolo asa ca m-a dus pe un drum de tara mai laturalnic sa nu ne vada nimeni si acolo in masina mi-a spus"hai dezbracate ca doara n-ai venit sa te uiti la mine". am vrut sa deschid usa de la masina sa ma duc in spate el a crezut ca vreau sa fug si mi-a tras 2 palme peste cap si peste fata da erau palme de alea grele p mine m-a sokat asa tare ca mi-am pierdut si glasu.pentru prima oara era cineva cand ma lovea asa tare si pentru prima oara m-am temut pentru viata mea...am uitat sa va spun ca eu "l-am iubit f mult" mai ales ca a fost primul da dupa intamplarea asta nu stiu ce sa mai cred. dupa aia a avut tot felul de pretentii de la mine sa-i fac sex oral " ca lumea" si cum eu nu sunt profesionista faceam cum stiam a zis ca "fac ca robotu ' si ca n-am pic de imaginatie. s-a enervat si ma mai lovit de 2 ori peste fata si a treia oara in burta eu plangeam si il rugam sa nu mai faca asta da el de parca nici nul interesa se uita cu f multa ura la mine nu stiu de cand are iesirile astea violente a zis "fami cu gura asa incat sa simt iubirea sa simt ca ma iubesti". m-a amenintat ca ma bate cu o piatra ca ma nenoroceste sau ca facem sex anal pana lesin. dupa ce am terminat mi-a spus "daca faceai cum iti ziceam eu sa-mi faci(sex oral) nu erau probleme numai tu esti incapatanata" in fine nu i-am mai spus nimic de parca mi-am inghitit limba.m-a dus inapoi acasa si de parca nu s-ar fi intamplat nimic a zis sa-i dau maine apel cand pot sa ne vedem...eu una numai vreau sa-l vad in viata mea inca il iubesc f mult cred ca si el stie si de asta profita mi-e frica ca daca ii zic ceva o sa vina pe strada sa ma bata sau la scoala. ziceti-mi ce sa faaccc orice sfat e binevenit dar va rog sa nu ma judecati. app el are 30 ani eu 18 si e un tip cu bani are destule pile la politie si nu-i e frica d nimeni

Răspuns Câştigător
| Paula007 a răspuns:

Sa nu te judecam? tu vorbesti serios? esti o proasta si jumate!

pic de minte n-ai avut si nu ai nevoie decat de o bataie buna. ai meritat ce ai primit, si nu-mi vine sa cred ca spun asta tocmai eu, care mereu am considerat ca nicio femeie nu merita sa fie violata. dar tu depasesti norma generala la prostie per fiinta umana.

adica, tu la 18 ani, virgina, ai acceptat sa te intalnesti cu unul de 30 de ani care ti-a promis bani? pai, pentru ce naiba putea unul de 30de ani, strain, sa-ti promita bani ca sa te intalnesti cu el? sa-i speli masina? primul act de prostie.

apoi, a venit cu taxiul. nu ai simtit si tu ceva in neregula cand a zis ca mergeti la el? adica, era un taximetrist, puteai sa-i ceri ajutorul.sau sa tipi ca nebuna, ca doar na, erai virgina si pacalita sa vii la intalnirea asta cu un strain de 30 de ani, tocmai parasit de o femeie. trebuie sa -ti fi trecut macar o data prin mintea aia seaca intentiile nu tocmai ortodoxe in privinta femeilor care ii trec unui barbat recent parasit prin minte? stai la tara, ok, dar nu esti izolata. din cate telenovele ai vazut, nu stii nimic despre despartiri? sau tocmai evadasesi de la manastire? al doilea act de prostie

apoi, ti-a tras-o. oooook. daca nu-l cunosti, ai acceptat sa faci sex cu el "de frica", si in final nu te-a ranit ( prea tare) si nici bani nu ti-a dat, deci pentru el ai devenit automat ca o prostituata gratuita, in momentul in care ai scapat de el, de ce Doamne iarta-ma ai dori sa revii la o "relatie noua" cu un tip care te-a "Dezvirginat" in prima noapte petrecuta impreuna, care pe deasupra te considera dinainte o curva? ("''sti ca-n seara asta o sa facem sex mai ales anal''. eu m-am speriat mai ales ca eram virgina si daca nu acceptam nu stiu ce putea sa-mi faca pentru ca nu-l cunosteam. i-am zis ca-s virgina da el nu m-a crezut mi-a zis ca cel care i-a dat nr meu i-a spus lui ca sunt foarte buna la asta" - asta, inseamna ca el credea ca esti o femeie "usoara" )
al treilea act de prostie

inteleg ca femeile se ataseaza de "primul ", dar cand e ceva deosebit frate, cand acela te face sa te simti femeie, iubita, dorita, protejata, cand simti ca poti avea incredere in el. nu cand vine la mine, imi impune sa merg in pat cu el ca sa experimenteze in cate gauri poate intra scula lui mica si impotenta.

si la tine la tara, ce s-a intamplat.nici nu stiu daca mai am putere sa mai comentez si sa nu ma enervez inutil de altfel. nu stiu de ce ma agit atat, dar... uite. din cauza proastelor ca tine sunt considerate fetele usoare. te-ai pastrat 18 ani virgina ca sa ajungi sa fii batjocorita de un strain de 30 de ani, sa stai in genunchi si sa-i s*** lui ceva sa-l faci sa se simta barbat. nicio insulta pe care ti-o poate adresa cineva nu se poate compara cu insultele pe care el ti le-a adus tie pana acum. si tu le-ai acceptat cu bratele deschise. ce poti face? sa te duci la politie, sa spui tot, politistul sa rada si sa-si bata joc de tine ( poate te culci si cu el de frica, mai stii? ) ca asa se intampla fetelor fara minte, apoi, abia apoi. sa completezi o plangere. poate obtii un ordin de restrictie si incepi un proces pentru viol. sau fugi din sat intr-un loc unde el nu stie de tine si incerci sa te refaci ca fiinta, poate sa capeti putin respect pentru tine desi ma indoiesc.

sau te intorci la el in seara asta, ca "il iubesti" foarte, ca e primul si in definitiv nu e asa rau, doar te-a pus sa stai cu gura in pantalonii lui pentru ca te iubeste foarte mult, si sa suporti toate chinurile la care te va supune pe viitor.sa-mi dovedesti mie ca esti chiar mai stupida decat te cred acum.

| luptatoru a răspuns (pentru Paula007):

Ia id-ul meu vreau sa vorbim si sa iti dau niste sfaturi foarte bune don.sergio1

29 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

În primul rand sper, vreau, cred că nu este adevărat.
În al doilea rând, dacă este adevărat nu trebuia să accepţi cu un necunoscut care te sună si te invită unde vrea el.
În al treilea rând, nu ştiu ce naiba cauţi pe TPU în loc să te duci la poliţie direct şi să-ţi anunţi părinţii.

pa, pa.

| Derye a răspuns:

Mergi la politie daca te obliga sa faci sex. Daca nu vor sa faca nimic, mergi la inspectoratul judetean.

| Ирина19 a răspuns:

Sincer am ramas cu gura cascata cind am citit totul, ce pot sati zic, evita cit mai mult intilnirile cu el mai bine zis nu te mai intilni niciodata, la inceput poate o sa te ameninte dar mai apoi o sa te lase in pace, fii puternica si incearca sa treci peste asta, nu te merita.Bafta si ai grija de u

| Pacala a răspuns:

Bine ti-a facut. Esti o proasta si meriti asta. Ce credeai, ca 200 de euro se castiga asa usor? Nu stiai ce va trebui sa faci de banii astia? Ca ti-a tras si teapa la bani, mi se pare normal. Copii fara creier, cultura si parinti... harciog are perfecta dreptate.

| smile a răspuns:

Buna! sincer iti spun am ramas socata. Cum ai putut sa te intalnesti cu el dintr-un simplu telefon si mai ales sa faci sex cu el? NU TE JUDEC si te inteleg ti-a fost teama pentru viata ta. cel mai bine ar fi sa vorbesti cu parintii tai si sa le spui tot in plus esti majora. problema ta trebuie razolvata cat mai curand. succes si ai grija de tine

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

El te vrea doar pentru sex.isi bate joc de tine si te foloseste.
nu merita sa il iubesti.
renunta la ideea asta
nu ai de ce suferi.
nu ii mai raspunde la tel, nu mai iesi cu el, fereste'te sa te mai vada,
si schimba'ti numarul.happy.

| pwp a răspuns:

Pai te-a obligat sa faci sex cu el si apoi ati devenit iubiti?
diferenta de varsta e destul de mare! el daca are 30 de ani ar trebui sa fie matur.inainte sa vad cati ani are am crezut ca e unul de 20 de ani!
nu-i asa ca te uiti si dupa banii lui?
alta data sa te combini cu un baiat mai apropiat de varsta ta, care il cunosti, si care s nu te oblige sa faci sex sau sa te bata!
Succes!love struck

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Mutate in alt oras sau la o prietena. Sau cel mai intelept ar fi sa le spui parintilor pentru ca ei vor stii sigur ce e de facut chiardaca vei rimi o mama buna de bataie de la ei, sigur parintii te vor bate gand vor afla dar e mai bine daca le-o spui tu si nu afla ei. SCUCES!

| Any_2443 a răspuns:

Naspa intamplare... sper sa treci repede peste

| gill8513 a răspuns:

Nu suntem nimeni mai buni ca sa putem sa te judecam, dar incearca pe viitor sa gasesti pe cineva nu pentru bani, ci pentru ca il placi si poate il iubesti.incearca sa discuti cu el si ii explici ca nu mai poti sa il intalnesti.

| gill8513 a răspuns:

Am crezut ca aici incercam sa ne ajutam intre noi, dar vad ca doar sa criticati stiti.suntem toti oameni, toti gresim. ii adevarat ca ceea ce a facut ea ii o greseala foarte mare, dar nu suntem noi in masura sa o condamnam pentru asta.totusi si tu trebuie neaparat sa discuti cu parintii. ei iti vor doar binele chiar daca de multe ori poate nu arata.Impreuna veti rezolva problema.doar cum am mai spus, ai grija pe viitor.Succes.winking

| allyssa a răspuns:

Te-ntreb doar de curiozitate:dc spui ca-l iubesti, pentru. ca ai facut sex cu el, pentru. ca el te-a convis sa o faci cu el (prima oara s-a comportat ok? pe bune?)sa faci sex oral? tu gandesti? ai acceptat sa te culci cu unu pe care nu-l cunosteai? serios acum ai facut-o o data, bine dar dc ai acceptat sa fii cu el pe urma chiar nu stiu.in fine sa nu zici ca sunt rea si nu iti dau nici un sfat ci doar te critic iti spun:lasa-l pentru. ca un om care se comporta asa cu cineva nu merita, chiar de-ar fi cel mai bogat barbat din lume si ar avea relatii cu toata politia. daca vei ramane cu el nu crezi ca ar putea sa se poarte mai rau si sa te bata mai des doar pentru. ca tu nu ai curajul sa il lasi, sa il infrunti.Nu te lasa manipulata de un barbat ca el!

| Sconcsiş a răspuns:

Esti o proasta! De ce ai mers?

Oricum nu cred ca-i adevart

| zuzu_8584 a răspuns:

Daca e asa e rau straight face poti sat shimi numarul de telefon, sa te muti un timp la o rietena... pana uita de tine. nici eu nu stiu sigu ce as face dar incearca sa stergi si ultima legatura dintre voi. la urma urmei va uita de tine iar tu vei putea sati traiesti vita linistita sfat: NU TE MAI BAGA IN DEASTEA' ai vazut si tu ce patesti! mult succes

| eudemonica a răspuns:

Esti proasta rau!
Cand a zis ca iti da 200 euro tu nu ti-ai dat seama ca e pentru a te culca cu el?! Doar nu tii dadea asa degeaba ca nu are ce face omu` cu banii:-J

PENIBIL!

| Kid_5068 a răspuns:

E o adevarata drama. e socant :o

fii atenta ai cam 2 variante : vorbeste cu el si spune-i ca-l iubesti, dar nu esti o scalva si ca aceasta nu e o atitudine potrivita. adica el e mandru sa dea intr-o fata?! intreaba-l ce are de gand sa mai faca!? [ daca inca nu ai implinit 18 ani suna la protectia copilului! aceasta e o exploatare sexuala!]

fii atenta! parintii te pot ajuta! o sa te critice ei, dar nu te vor lasa in situatia asta... aceest om e incostient! te poate si omori asa ca mai bine risti sa zici parintilor/persoane adulte decat sa risti sa ti se intample cine stie ce nenorocire...

daca nu stie unde stai schimba ti numarul de telefon.

sunt socata poate ar trebui sa vorbesti cu un psiholog!

| EricaxD a răspuns:

Nu pot sa cred ca ai facut asta...nu mas intalni cu cineva pe care nu l-as cunoaste mai intai...

| luptatoru a răspuns:

O fi dala cu bani a e tare prost auzi nu ie frica d nimeni pai daca erai iubyta mea iii aratam eeu sexe anale fortate rolling on the floorce panarame de oameni nu iti fie frica de el daca ai vreun var ceva sau amici atragel intr-un loc pustiu unde il asteapta aia si ia-l la omor pana isi da suflu si dupa aia ii ceri sa te linga frate eu nu suport mitocani din astia labagiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa zis''zuzu''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. cum sa iubesti un om care iti ofera bani in schimbul unei partide de sex? 2.cum sa fii atat de proasta incat sa te vezi cu un strain dupa ce te-a sunat? 3. esti atat de ingusta la minte incat nu ti-ai dat seama ca vrea sa te plateasca pentru sex cand el iti spusese deja ca iti da 200 de euro.asta e deja culmea idioteniei.inteleg ca stai la tara dar asta nu te scuza sub nici o forma. 4. erai virgina si "pura" si totusi ai acceptat sa faci sex cu el.hai nu ma innebuni ca il iubeai si faze d'astea. un om nu il iubesti dupa ce l-ai vazut 5 secunde ci dupa ce l-ai cunoscut mai bine. 5. meriti tot ce ti s-a intamplat si inca de 50 de ori pe-atat pentru ca esti dovada vie a inculturii si a prostiei omenesti.eu am 22 de ani si am avut si eu propuneri de genu' si puteam sa ma duc sa fiu tarfa tuturor dar am ales sa nu fiu.totul in viata tine de alegerile pe care le faci.asa te categorisesc oamenii.in functie de ceea ce alegi pentru ca asta iti dezvaluie caracterul!
p. s. nu imi pare rau pentru tine.
Angeline

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne iarta-ma la 18 ani cum sa fi asa incuiata? :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie numarul de telefon al parintilor tai ca le spun eu daca tie ti-e rusine sa le spui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. mi si mie nr. tau ca eu iti dau 500 de euro laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti o peruca moderna, o palarie, ochelari de soare, schimba-ti hainele, asa nu o sa te recunoasca.
alta solutie ar fi sa anunti pe cineva de incredere sa-l inregistreze pe video sau sa-i faca mai multe poze cand te cauta, sau daca te cauta la scoala sa fie pe faza cu aparatul. apoi il poti da in judecata - pentru proces nu e nevoie sa apelezi la politie.
pentru ca te-a batut si ai semne poti merge la un medic sa faca un certificat de constatare, e util la proces.
intrebare: de unde stie adresa scolii tale?
daca toate astea ti se par greu de realizat in urmatoarele ore, pana te gandesti mai bine spune acasa ca esti bolnava si nu poti merge nici la scoala si nici la cumparaturi, decat in casa. asa nu-l vei intalni pe "ala" pana te decizi sa deschizi proces - parintii tai iti vor fi alaturi, in prima etapa nu le spune de viol, spune-le ca te ameninta...
daca nu faci nimic oricum iti va fi frica de el - daca actionezi iti va frica dar ai o scapare.

| Antonio_3604 a răspuns:

Este vina tawinking ai meritat pentru ca la 18 ani nu te duce putin mintea ce vrea ala de 30 ani ( un necunoscut) de la u si cica iti mai da si 200 euro happy vezi ce face banul happy bucurate ca nu sia adus gasca lui sa mai faceti si un gang bang pe acolo, atunci aveai o drama toata viata! Eu zic sa iti vezi de treaba ta si nu mai fi asa de USURATICA! Pretuiesteti corpul. Bafta, O si bunawinking

| whitesheep a răspuns:

Ha ha ha! Bine ti-a facut! Daca s-ar intampla asa cu fiecare proasta din Romania, tara asta ar fi un loc mult mai bun.Eu totusi sper sa fie vrajeala.Ma inspaimant la gandul ca ar putea incapea atata proastie intr-un singur om.

| marcud a răspuns:

Iti meriti soarta, ce mai stai du-te la politie, daca nu, o sa ajungi si ''PRIETENA'' amicilor lui, o sa te bage in grup, si mai tarziu te scoate la produs, pacat de tineretea ta

| anonima92 explică:

@harciog din pacate e 100 % adevarat n-am nici un motiv sa mint am pus intrebarea asta p TPU pentru ca n-am la cine sa ma confesez la parintii mei nu pot cred ca m-ar da afara din casa ei sunt genul mai conservatorist iar la o prietena nu pot pentru ca niciodata nu stiu daca dupa aia o sa barfeasca nici macar la un psiholog nas avea curaj sa ma duc sa-i zic mi-ar fi rusine...si asta e doar jumatate din raul pe care el mi l-a facut m-a facut sa sufar f mult