| Rasha a întrebat:

Heiii, am si eu o intrebare. Recent mi-am downloadat Metin2 United. Am intrat pe site (care mergea foarte greu pe langa altele), l-am downloadat, totul ok. Cand patcher-ul era gata si am apasat pe play mi-a aparut o eroare "Metin2.CREATE_NO_APPROPRIATE_DEVICE". De ce imi pare asa si ce ar trebui sa fac?
Multumesccc, funda :**

Răspuns Câştigător
| Pioneer909 a răspuns:

Pai nu vreau s ate intristez dar la mt2 united numai merge patcherul nou ecl vechi merge ca si eu joc dar cel nou nu merge(l-au facut pentru windows 8 au spus pe forum ca pana la 22 aprilie va fi gata) Mult Succes!

| Rasha explică (pentru Pioneer909):

Asta si observasem, ca eu pe pc am patcherul vechi si imi merge. Se mai opreste brusc dar macar merge. Si acum pe laptop ( am windows 8) merge patcherul si se opreste cum am zis mai sus. Multumesc :*

3 răspunsuri:
| Own3r a răspuns:

Mt2 united nu mai merge...

| Pioneer909 a răspuns:

Npctongue