| Cigarettă a întrebat:

Heiii`.
Am şi eu o mică "problemă". Sunt foarte confuză şi nu ştiu ce să cred.
Deci. De la începutul anului mă înţeleg "foarte" bine cu un coleg. Mereu ne tachinăm, în timpul orelor se "holbează" la mine, mereu vine la mine : vreau aia, vreau aia, mă tot strânge în braţe, face glume "proaste" pe seama mea şi mereu îmi zâmbeşte. Şi acel zâmbet mă omoară x_X
Mulţi din clasă îmi spun : te place, vă stă bine împreună şi bla bla bla.
Se comportă diferit cu mine decât cu restul colegelor straight face.
Ce ar trebui să însemne asta? Nu ştiu dacă mă "place" sau nu.dar sunt confuză x_X. De la începutul anului şi până în momentul de faţă ne comportăm oarecum ca un cuplu [cică] laughing.
Astăzi eram cu 2 colegi de la alte clase vorbeam şi el stătea mai departe de noi şi mă privea într-una şi mi-a spus o colegă că poate era gelos, se tot uita insistent ba la mine, ba la ce gesturi facthinking
Deci ce să cred? Nici eu nu ştiu ce să cred. Ba mă place ori o simplă simpatie între colegi de clasă thinking
Help :3

PS: Ştiu că e mult de citit chatterbox. Dau fundiţăă :3

5 răspunsuri:
| MilkWithCereals a răspuns:

Probabil chiar te place. Zic sa incerci sa vorbesti cu el despre asta. big grin

| sheamussheamus a răspuns:

Te place 100%! Sper ca te-am ajutat!
Funda? happy

| ramoonii a răspuns (pentru sheamussheamus):

Eu cred ca te place...puppy dog eyes smug.dar ar trebui sa il intrebi intre 4 ochi ce simte pentru tine big grin ..cine stie. poate-poate happy

| Cigarettă explică (pentru ramoonii):

Sunt cam "timidă". În preajma lui mă cam bâllbâi şi mă înroşesc de simt că iau foc. x_X

| ramoonii a răspuns (pentru Cigarettă):

Trebuie sa iti faci curaj. daca vrei sa afli parerea lui despre tine...winking
BAFTAA smug