| UnSimpluGand a întrebat:

Heiii, am si eu o problema.

Mi'am download'at messenger 11, 5. Problema este ca, scriu emoticonul in acea mica bara unde scriu imi apare si cand il trimit nu aparea, aparea ce am scris dar emoticonul nu, si nici respectivi nul primesc, si nu e ceva setata la mine la mes ca la orice ID dupa PC'u meu nu merge, ce pot face? Mentioney ca l-am deyinstalat si l-am instalat din nou dar na mers. Va rog ajutati-ma, funda.

1 răspuns:
| Fllorentina a răspuns:

Asa mi se intampla si mie straight face
De curand mi-am instalat mess`11, si din pacate imi doresc sa nu fi facut asta.
Este o eroare de la ei, nu stiu nici eu ce sa fac, daca cumva afli, anuntama si pe mine happy

Bafta :*