| Xlove64 a întrebat:

Heiii
Deci am vz pe site-ul Okazii.ro un lapto Apple MacBook
Costa 500 euro si am vz si poze si arata chiar bine adica nu era ft folosit
Dar nu prea stiu, ar exista vreo posibilitate sa fiu "inselata"?
Adica in loc de laptop sa trm nu stiu ce porcarie sau chestii d`astea?
Voi ce ziceti?
Funda

2 răspunsuri:
| ApofissPapaya a răspuns:

Poti vorbi cu vanzatorul sa trimita prin curier rapid ( nu Posta Romana, costa mai mult, dar nu te risti). Asa ai posibilitate de verificare colet, deschizi pachetul sa vezi ce ai primit, vezi daca merge laptopul si toate cele, dar macar nu te risti. Numai bine! happy

| MonicaPis a răspuns:

Te inseala sa nai incredere in ei decat iti iau banii si nu-l vei primii nici cand.