| Adyy5 a întrebat:

Heiii...deci imi place de un tip, e cu un an mai mare decat mine, fiind a 10-a.
Eu nu am vorbit niciodata cu el.
Cand l-am vazut prima data eram in clasa lui cu o prietena, colega lui.Si pe atunci voiam prieten, iar ea l-a intrebat pe el daca vrea si a aratat spre mine si a zis ca nu vrea gagica.
De atunci mi-a atras atentia din ce in ce mai mult si a inceput sa-mi placa.
Din cate am inteles n-a avut niciodata prietena si nici nu-si doreste.E cam...anti fete?
Dar nici n-au fost tipe care sa-l placa. Posibil pentru ca vrea sa se axeze pe invatat.
Nu stiu...
Ma gandeam ca nici nu stie de existenta mea, dar cand trecem unul pe langa altul se uita la mine.Cred ca doar imi fac sperante inutil.
Voiam sa-i dau mesaj, dar o colega de a lui a zis sa n-o fac ca stie cum e el.
In sensul ca cel mai posibil o sa ma ignore.
Ziceam ca merita incercat...
Acum nu stiu...ce ar trebui sa fac?

57 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta e un moft, il vrei pentru ca respinge alte fete

| Adyy5 explică (pentru RAY):

Nu are nicio legatura.Imi placea de el de dinainte sa aflu asta.Motiv pentru care m-am si interesat.Si am zis ca n-au fost fete care sa-l fi placut, asa ca nu are pe cine sa respinga. laughing
Daca citeai mai atent...

| RAY a răspuns (pentru Adyy5):

Te cred, ce minune ca tea intalnit pe tine, in sf cineva il place, esti craciunita lui

| Adyy5 explică (pentru RAY):

Daca nu poti sa-mi oferi un raspuns util mai bine nu mai spune nimic ca nu ajuti.happy

| RAY a răspuns (pentru Adyy5):

Imediat, in primul rand date altcineva si vb cu el despre ce crede de tine apoi mai vezi sau vorbeste direct cu el pe Facebook

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

E《Dă-te 》. Atât de neatent! rolling on the floor
Pai dacă nu-i place nici o fata, n-a avut și nu vrea vreo relație cu vreuna e clar: tipul e gay.

| Adyy5 explică (pentru RAY):

Mda

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Draga mea, e pe clasa a 10a. Era anormal sa fi avut o relatie. Sper ca ai glumit.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Frumusetea ta imi intuneca gramatica, draga mea

| RAY a răspuns (pentru Adyy5):

Pai nu ai de ales, fara o actiune nu se intampla nimic, nu cred ca e gay, poate e timid, asocial

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

M-am udat. sad

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Pai nu sta in ploaie si hai in casa sa ne inclazim reciproc

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

E liber? Soția/soacra/amanta unde sunt? laughing
(câinele/pisica/porcul/restul ogrăzii)

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Drogul meu, băiatul e a 11a. Nici tu nu ai citit cu atenție sad
Poate sa nu fi avut 10 relații, dar din spusele fetei, nu l-a interesat nici una...

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Dezapezesc Timisoara, am nevasta, soacra harnice/a

ps Adyy5 scuze de spam, asa inveti sa vb cu el

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Cred ca am văzut la TV cum ai oprit circulația numai ca sa aduni zăpadă și sa îți faci derdeluș.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Am adunat un munte de zapada mare cat everestul ca sa te pot vedea

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Dar eu nu te vad crying

Oh, stai. Ești ala de flutură steagul maghiar si înjură în chineza?

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Nu,draga mea eu https://www.google.com/......ps?/search

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Https://www.youtube.com/watch?v=wte72-tMLAs&t=780s
cool,imi place clipul

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Mandruta si tu esti blonda cu ochii albastri frumoasa ca o zana?

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Cum ai ghicit?
Now I'm afraid that you may want una bucata veol laughing

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Vreau sa am un copil aerian mandruta

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Ce urât sad

Ai auzit de fibra optica, wireless, apel vocal sau video?

Spune-mi cum vrei și ți-l trimit. Proaspăt scos din cuptor, în tava din ceramica, învelit în hârtie de copt placata cu aur 50 ±1k.

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

"Drogul meu"... ce senzual, m-am topit.
Foarte bine ca nu l-a interesat niciuna, nu e momentul. Pe a 11a trebuie sa ai in cap viitoarea cariera, nu relatii stupide care nu duc nicaieri.

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Mda, ma droghez cu filosofi ca dacă celelalte sunt ilegale...

| Adyy5 explică (pentru Plato):

Nu-mi irosesc timpul sa spun din moment ce este inutil sa-ti explic.

| Plato a răspuns (pentru Adyy5):

Exact asa credeam si eu. laughing

| Adyy5 explică (pentru Plato):

Daca crezi ca nu explic pentru ca nu stiu te inseli. laughing
Ci pentru ca oricum n ai intelege.Soo...

| RAY a răspuns (pentru Adyy5):

Deci tu vrei doar un amic atat

| Plato a răspuns (pentru Adyy5):

Da, da, stiu ca stii.
Toata ești Shakespeare. Sa-mi zici daca trebuie sa iti spun cine a fost.

| Adyy5 explică (pentru RAY):

Pai cine stie... daca ajungem sa ne punem si totul merge bine vom trece dupa un timp de stadiul de "amici". laughing

| Adyy5 explică (pentru Plato):

Nu mai incerca sa pari inteligent ca nu esti.

| Plato a răspuns:

Anti fete? laughing Doamne iarta-ma.
Nu toata lumea e intr-atat de ieftina, incat sa schimbe 3 relatii pe luna. Nu-l intereseaza copilariile tale, poate e un om serios, nu usuratic de doi bani.

| Adyy5 explică (pentru Plato):

Copilarii? Om serios? La aia 16 ani ai lui nu cred ca-l duce mintea asa departe.
Si nu esti om de 2 bani sau copilaros daca te afli intr-o relatie la o varsta mai frageda.Sau te indragostesti.Asta nu inseamna sa schimbi 3 relatii pe luna.
E una dintre cele mai frumoase parti ale adolescentei, aceea de a te indragosti si gresesti daca crezi ca trebuie sa te afli intr-o relatie, copilarie sau nu de la 18-20 in sus ca sa fi om "serios".Nu mai traim in vremurile de demult.Generatiile actuale sunt mult superioare intelectual celor de varsta mijlocie sau mai in varsta.Constientizeaza mai bine notiunea de "relatie" si traiesc intr-o lume ce avanseaza in mod permanent si intr-un ritm accelerat.
Nu mi se pare ceva anormal sa ai o relatie in a 10-a.
Marea, dar marea majoritate a copiilor au prima relatie inainte de varsta de 15 ani.Si a devenit ceva normal, nu e iesit din comun si nu esti nu stiu cum daca esti serios la varsta asta si vrei o relatie serioasa.Chiar daca nu e ceva de durata.

| Plato a răspuns (pentru Adyy5):

I-auzi. Hai ca m-ai facut curios, ce inseamna "relatie"?

Ba da, chiar esti de doi bani daca ai o "relatie" (mi-e si greu sa-i spun asa) la o varsta frageda. Relatiile sunt pentru adulti, pentru copii sunt desenele, cartile, jocurile, in functie de varsta. Nicidecum "iubirea", ca nici macar nu stii ce e aia. Habar nu ai. Mai esti si ignoranta, sigura pe tine cand iti spui mizeriile.
"Iata capodopera nestiintei voastre!" - Victor Hugo. (O sa auzi de el cand mai cresti)

| RAY a răspuns (pentru Adyy5):

Pot sa te intreb ceva?

| Adyy5 explică (pentru RAY):

Da,sigur

| Adyy5 explică (pentru Plato):

Tu esti singurul ce spune aberataii aici, reciteste ce ai scris.Dar ma amuza intr-un fel.Negarea asta, ce sa-i faci...

| Adyy5 explică (pentru Plato):

Numarul de raspunsuri considerate folositoare de catre utilizatori raportat la cele nefolositoare spune tot.

| RAY a răspuns (pentru Adyy5):

Care este maximul care ai permite intr o relatie?

| Adyy5 explică (pentru RAY):

Detaliaza

| RAY a răspuns (pentru Adyy5):

Adica relatia asta are o limita?

| Adyy5 explică (pentru RAY):

In orice relatie exista o limita.Depinde la ce te raportezi.

| Plato a răspuns (pentru Adyy5):

Deci, imi spui ce inseamna relatie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Relatiile nu sunt pentru adulti. Relatie ai si cu copilul tau. Iubirea nu vine la o varsta anume, e normal sa iti placa oameni si sa ai relatii, din ele inveti, nu din carti si visat la iubirea perfecta in fata unui PC

| RAY a răspuns (pentru Adyy5):

La sex adry

| Adyy5 explică (pentru RAY):

Sunt virgina.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

E evident ca vorbeam despre altfel de relatii, nu familiale. Iubirea nu e o știință, nu se fac experimente.

Răspuns utilizator avertizat
| Raducons a răspuns:

Nu este anti fete, poate este mai rusinos.Incerci nu ai de unde sa stii cum va reactiona. Poti sa ii dai macar cerere de prietenie pe faebook si vezi cum decurge treaba.Ai rabdare cu el.

| Csander a răspuns:

Nu mai lua in seama ce zic altii si trimite-i un mesaj sau baa-te in seama cu el. Nu renunta din prima in caz ca exista o respingere. Daca nu te vrea si te tot respinge, macar stii ca ai incercat si cu siguranta o sa-ti dai seama ca nu ai pierdut nimic.