| Inna_8819 a întrebat:

Heiii. Fetele ce lotiune de corp folositi?
Si care lasa piele foarte catifelata si frumos mirositoare?

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Salut Inna!
Eu am cumpărat revista Popcorn din aprilie şi mi-a dat cadou un pliculeţ din acela de loţiune de corp Nivea Angel Star roz cu aromă de zmeură. Mirosea frumos, dar nu foarte special. M-a încântat pentru că mi-a lăsat piela catifelată, mă gândesc să-mi cumpăr o loţiune mare.La momentul actual folosesc AVON naturals body black cherry and nutmeg şi am fost foarte încântată de ea.Pe lângă că mirosea superb, îmi lăsa pielea foarte catifelată şi sticluţele/tuburile [ ce-or fi :8/)) ] conţin 200ml şi loţiunea are culoarea roz.Am cuvinte de laudă despre ea. În schimb şi loţiunile de corp de la DOVE sunt foarte bune. Te sfătuiesc să le încerci.Mult succes şi o piele foarte catifelată. Te pup kiss

7 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Mulţumesc de fundiţă love struck Dar am uitat să-ţi spun ceva important: şi loţiunile Nivea sunt foarte bune, am încercat.

| marsy a răspuns:

Crema de la dove! E super tare. aa. si niveea! Lasa pielea super! Daca vrei ceva mai natural, dupa baita te poti unge cu ulei de masline putin!

| DeeaNegrea a răspuns:

Buna eu tocmai am cumparat de la nivea lotiunea de corp angel star, miroase a zmeura si lasa pielea foarte fina

http://slike.planet-lepote.com/......_crush.jpg

| Locaa a răspuns:

Dove beauty body milk iti lasa pielea moale si catifelata si are un miros... sper sa o folosesti este noua lotiunea pentru ca saptamana trecuta a inceput sa. i faca reclama happy

| Kry_9749 a răspuns:

Eu personal iti recomand NIVEAwinking! orice tip de crama de corp de la nivea esti ff buna! big grin

| aisha01eu a răspuns:

Eu folosesc o lotiune de la Dove.

| Inna_8819 explică:

Mersi fetele pentru raspunsurii.:*:*