| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat care este mai mare decat mine cu un an. El este tigan dar pare a fi roman. Este romanizat si umbla numai cu romani. Cum fac sa ma bag in seama cu el? Imi place tare mult de el! Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| neverlikeme a răspuns:

Pai eu zic sa vorbesti cu el! comportate cu el cum te-ai comporta cu un baiat pe care il cunosti de mult timp. apropie-te de el! apoi o sa vezi daca te place

| Adinutzzaa a răspuns (pentru neverlikeme):

Pai cum? El este popular.Nu ma cunoaste. Are un prieten si am vb cu el nu despre baiatul asta si este nesimtit prietenul.

| neverlikeme a răspuns (pentru Adinutzzaa):

Observa ce ii place...imprietenestete cu el folosesteti farmecul. dupa ce v-ati imprieteniit cerei ajutorul la ceva. de obicei le place sa ai nevoie de ei. pentru inceput incearca sa ii fi prietena pana ikl cunosti bine. mai intai asigurate ca e potrivit. caci apoi tot tu vei avea de suferit daca nu merge. daca esti o fire curajoasa du-te si spune-i in fata ceea ce simti... spune-i ca ii pari interesant si vrei sa va cunoasteti fii puternica. bulta bafta:*

| Adinutzzaa a răspuns (pentru neverlikeme):

As vrea eu. Imi poti da id tau de mess pe mesaj privat te rog? Iti explic mai multe detakii acolo