| AleXxXEA a întrebat:

Heiiipuppy dog eyes
Am parul lung, peste umeri dar nu foarte lung si in fata este mai scurt iar apoi este din ce in ce mai lung.As vrea sa imi fac o imbunatatire la el..imi puteti spune cum? (este blond) Fundahappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal nu ma oftic ca esti blonda dar tu chiar vrei sa evidentiezi acest lucru poate iti aduce fani straight face + pui niste intrebari de tot cacatul si poate vezi ca arati k penisu la fata dar esti blonda si asa speri sa faci ravagii printre labagii de 14 ani care intra pe site-ul asta sa intrebe tema la matematica straight face

| AleXxXEA explică (pentru anonim_4396):

Si pe mine nu ma interseaza ce raspunzi tu.