| gesiik a întrebat:

Heiii saluthappyam visat aseara ca am planshappyii vreun semn? se va intampla ceva neplacut? va rog spuneti'mi ce simbolizeazasad:... mi'e frica sa nu se intample cevacrying...mercihappy

Răspuns Câştigător
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Plange (A) - Semnificatie si interpretare in vise
mare satisfactie;
- copilul- boala in familie;
- cu lacrimi- onoare, bucurie;
- cu oboseala- sfarsitul unei situatii dificile;
- de copil- veste rea;
- fata care- mari probleme financiare;
- in hohote- veste despre cineva care te doreste si iubeste foarte mult cand tu nu mai sperai;
- in liniste- eveniment placut;
- mama- ai mari griji in viata ta si vei avea mari probleme,- tu- mare necaz;
- un nebun- primesti un dar neasteptat;
- vazand- bucurie dupa tristete;
- visandu-te- vei fi vesel.

Baftahappy

3 răspunsuri:
| AndreeaLupan a răspuns:

Hey, sa stii ca nu trebuie sa-ti faci griji, din cotra, daca visezi ca plingi semnifica ca in curind te vei bucura, vei avea o noutate buna.
Bafta!

| RaUlBoY a răspuns:

Nu inseamna nimic neaparat( doar sa nu fii o stra stra stra stra stra nepoata lui nostradamus) altfel nu cred. Oamenii viseaza in general multe ciudatenii care ii innebunesc ~x(

| Alexis_9030 a răspuns:

Pai visele sunt halucinatii ale subconstientului deci depinde ori ai plans si te-ai gnadit la asta inainte sa dormi sau poate au o calitate de a vedea viitorul prin visehee heesi me mi se intampla uneori dar e ciudat fiindca daca spoon la cineva nu s eintampla dar scriu mereu intru caietel tot ce mi s epare ciudat asa ca te sfatuiesk noteaza tot ce ti s epare ciudat si vezi ce s eintampla