| MissDi a întrebat:

:p.Deci bunicamea m-a visat aseara dupa ce a vazut stirea cu visurile la tv...Si m-a visat :Ca aveam vreo 6 ani si imi facea baie si ca aveam si _! _ si (o). Sper sa se inteleaga rolling on the floorFaza e ca de aseara tot ma bate la cap cu visu ei de rahat...Si zice ca ii e frica sa nu mi se intample ceva..si in loc sa se faca folositoare baga si frica in mine ca cica ii e frica sa nu mi se intample ceva.Cum moartea so linistest ca baga si frica in mine? Nu putea sa taca cu visu ei?rolling on the floor(P.S.:Vreau seriozitate )

1 răspuns:
| drogh a răspuns:

Îi spui că este doar un vis şi nu trebuie să se îngrijoreze fiindcă nu ţi se va întâmpla nimic. Te poţi apăra dacă intervine ceva urgent...