| cineva9 a întrebat:

Heiii. vine ziua iubitului meu si nu stiu ce sa-i iausad. niste idei? love struck merci!

3 răspunsuri:
| Aliiinuuus a răspuns:

Un lant de argint sau daca are ai putea sa ii iei ceva ce ii place lui foarte mult, si o inimioara de argint (formata din 2 jumatati, o jumatate sa o pastrezi tu, si o jumatate sa i-o dai lui big grin )

| EnjoiProSkater a răspuns:

Prezervative. laughing

| blueyes13 a răspuns:

Poti sa ii faci un tricou cu o poza de a ta si a lui si sa pui multe chestii cu love pe el...sau o cana cu un mesaj pe ea... oricum orice ar fi ceva ca sa il uimestibig grin